Sivil Havacılık Genel Müdür Yardımcısı Haydar YALÇIN, Eurocontrol Başkanı olarak gösterdiği başarıdan dolayı “Air Transport Awards 2017” ödülleri kapsamında bireysel kategoride başarı ödülüne layık görüldü.

Yunanistan’ın Ekali şehrinde 25 Mart 2017 tarihinde düzenlenen Air Transport News Ödül töreninde, yılın en iyi havayolu, uçak üreticisi, havaalanı ve en iyi yöneticisi başta olmak olmak üzere toplam 12 dalda ödüller sahiplerini buldu.

Avrupa Hava Seyrüsefer Güvenliği Teşkilatı-Eurocontrol’un başkan yardımcılığından sonra 2014 yılında konsey başkanlığına seçilen Haydar Yalçın, havacılık sektörünün en prestijli ödülleri arasında gösterilen Air Transport Awards 2017 kapsamında bireysel kategoride başarı ödülü almaya hak kazandı.

Ödül töreninde yaptığı konuşmada, bu ödüle layık görülmekten dolayı büyük bir onur ve mutluluk duyduğunu dile getiren Eurocontrol Başkanı Haydar Yalçın, küresel havacılık sektörüne daha fazla katkı sağlama konusunda bu ödülünün yüklediği sorumlulukları en iyi şekilde yerine getirmeye gayret göstereceğini ifade etti.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.