Avusturyalı damat beş yıllık birlikteliği evlilikle taçlandırmak isterken bunun en unutulmaz şekilde olmasını sağladı.

Avusturyalı damat Jürgen Bogner basına yaptığı açıklamada evlilik teklifi ve düğün için önemli bir şeyler yapmak zorunda hissetiğini belirtti. İnsanın hayatta bir kez böyle bir şey yaşayacağını bu yüzden de en özel şekilde yaşaması gerektiğini düşündüğünü söyledi.

Uçakta_Düğün_2

Avusturya Hava Yolları’ndan yardım alan Bogner, gelin Nathaly Eiche’nin en yakın arkadaşlarından Petra’nın yardımları ile Yunanistan’a gerçekleştirecekleri uçuşu tam bir düğün merasimine çevirmeyi başardı.

Evlilik yüzüğünden küçük süslemeler ve müziğe kadar bir çok ayrıntısı planlanan düğün gelin Eiche için sıradan bir tatile giden sıradan bir uçuştan farksız başladı.

Uçakta_Düğün_3

Gelin Eiche yaptığı açıklamada uçakta birden önünde oturanların Bruno Mars’dan ‘Marry You’ şarkısını söyleme başladıklarını duyduğunu sonrasında ise insanların ona dönmesine şaşırdığını çünkü bunun kendisi için olacağını tahmin edemediğini söyledi.

Damat Bogner’in elinde yüzük ile önünde diz çökmesi ile neye uğradığını şaşıran gelin Eiche “Benimle hemen şimdi burada evlenir misin” diyen Bogner’e “Elbette, hadi yapalım” dedi.

Uçakta_Düğün_4

Bogner’in planı ile önceden hazırlanan gelinliği uçağın arka tarafında giyen Eiche uçakta olduğunu bilmediği ailesini gördüğünde bir şok daha yaşadı. Babasının koridorda eşlik ettiği Eiche uçağın ön bölümünde gerçekleştirilen tören ile dünya evine girdi.

Uçakta_Düğün_5

Bogner’in çabalarıyla unutulmaz bir hal alan düğün için gelin Eiche sadece “O gerçekten çok iyi bir iş yaptı. Söyleyecek bir şey bulamıyorum.” dedi.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.