Hitit olarak kendimizi partnerlerimize ve onların başarısına adamış bir şirketiz. İşe olan yaklaşımımızda her zaman onları tüm geliştirmelerin merkezine konumlandırıyoruz. Çünkü birlikte büyüdüğümüze inanıyoruz.
Topluluk yönetişim modeli olarak isimlendirdiğimiz yaklaşımımız da; işte bu yakın iş birliği ve anlayışın bir sonucu olarak artaya çıktı. Hitit’te sektörel ve teknoloji alanında işinin uzmanı 300’ü aşkın kişi ile verdiğimiz hizmet ve yaptığımız geliştirmelerin anlamlı olması için partnerlerimizle istişare yapmanın çok önemli olduğuna inanıyoruz. Bu yaklaşım ile dirsek dirseğe çalışıyor ve hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak yenilikçi yazılım çözümleri geliştirmek için uzun saatler harcıyoruz.

Hitit’e bilgi, deneyim ve uzmanlıklarıyla katkıda bulunan çok sayıda kişi, bizi sektörde farklılaştıran unsurların önemli bir parçasıdır. Partnerlerimizle bir ekip olarak etkin bir şekilde çalışmaya devam edebilmek için bir destek sistemi geliştirdik. Telefon görüşmeleri, e-postalar veya anlık mesajlaşma programları aracılığıyla partnerlerimiz bize 7/24 ulaşabiliyorlar. Her an etkileşim içinde olan bir sektöre hizmet verdiğinizde, aynı etkileşim hızında olabilmeniz çok önemli. İşte müşteri memnuniyeti konusunda sektördeki rakiplerimizden bizi ayrıştıran en önemli unsur da bu: Topluluk yönetişim modelimizi yakın hizmet anlayışımızla harmanlamamız!

Hitit: Sizin Ekibiniz

Gelin topluluk yönetişim modelimizin sonuçlarına biraz daha yakından bakalım. 2022 yılı için yolcu hizmet sistemlerinin üç ana versiyonunda toplamda 300 adet geliştirme gerçekleştirdik. Bu rakamlarda asıl dikkat çekici olan, bu geliştirmelerin yaklaşık 100’ünün partnerlerimizle iş birliği içinde geliştirdiğimiz fikirlerden çıkmış olması… Danışmanlarımız, müşteri hizmet ekiplerimiz, teknoloji departmanındaki geliştiricilerimiz, teknik ve finansal ekiplerimiz partnerlerimize 360 derece destek olmak için sıkı bir koordinasyon içinde çalışıyorlar. Bu emeklerimiz ve özveriimiz sayesinde, bütünleşmiş bir ekip olarak partnerlerimize ve kendimize önemli dönüm noktaları yaşattık, güzel başarılara imza attık.

İster yeni çözümler geliştiriyor, isterse mevcut çözümleri iyileştiriyor olalım, Hitit olarak partnerlerimize mümkün olan en iyi çözümleri sunma kararlılığımız her zaman devam edecek.

Kalite, inovatif yaklaşım ve çevik çalışma tempomuz bizi sektörde farklılaştırıyor. Bu farklılığımızı gene bir başka ayırt edici özelliğimiz olan tek noktadan hizmet anlayışımızla birleştirince ortaya çok güzel sonuçlar çıkıyor. İş modellerinden bağımsız olarak partnerlerimizin tüm ihtiyaçlarını başka bir teknoloji sağlayıcısına gerek duymadan karşılamaları, kendi iç süreçlerini kolaylaştırmalarına ve performanslarını arttırmalarına olanak sağlıyor.

Havacılık alanında kendini işine adamış bir teknoloji ortağı arıyorsanız, havacılık ve seyahat sektörlerinin akıllı teknolojilerle sürdürülebilirliğini sağlamak için kendini bir rol model olarak konumlandıran Hitit’in doğru bir adres olduğunu söylemeliyim. Sizi her adımınızda desteklemek ve yardımcı olmak için her zaman buradayız.

08

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.