Net Holding’ten bugün KAP’a yapılan açıklamada, KKTC’de kurulu olan Mavi Gök Havacılık Şirketi ile yine KKTC’de kurulacak Mavi Girne Havacılık girişiminde %10 ortak olarak yer alma konusunda görüşmelere başlandığı, Türkiye’de kurulu olan Mavi Gök Havacılık ile ilgili olarak Net Holding’in herhangi bir iş birliği girişimi bulunmadığı ve konunun yanlış anlaşıldığı kaydedildi.

Açıklama şöyle;

26.09.2022 tarihinde yaptığımız açıklamamızda;

Şirketimiz Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi ve Genel Koordinatörümüz Sayın Hande Tibuk’un 25.09.2022 tarihli Kıbrıs Diyalog Gazetesi’ne yaptığı açıklamada belirttiği üzere Mavi Gök Havacılık ile %10 hisse almak için görüşmelere başladığımızı kamuoyuna açıklamıştık.

Yaptığımız açıklamanın kamuoyu nezdinde yanlış anlaşılmaya neden olduğu anlaşılmış, bu düzeltme açıklaması gerekli olmuştur.

Net Holding, KKTC’de kurulu olan Mavi Gök Havacılık Şirketi ile yine KKTC’de kurulacak Mavi Girne Havacılık girişiminde %10 ortak olarak yer alma konusunda görüşmelere başlamıştır.        

Türkiye’de kurulu olan Mavi Gök Havacılık ile ilgili olarak Net Holding’in herhangi bir iş birliği girişimi bulunmamaktadır.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.