Cuma, Mayıs 24, 2024
Ana SayfaSivil HavacılıkQatar Airways Privilege Club, Mart Sonundan İtibaren Avios'u Yeni Ödülleri Olarak Kabul...

Qatar Airways Privilege Club, Mart Sonundan İtibaren Avios’u Yeni Ödülleri Olarak Kabul Etti

 Qatar Airways  Mart 2022’nin sonlarından itibaren dünya çapındaki tüm üyeler için ödül para birimi olarak Avios’u kabul edeceğini açıkladı.

Tüm Privilege Club üyeleri, mevcut Qmiles bakiyelerinin 1:1 oran bazında otomatik olarak Avios’a değişmesiyle üye programının yeni ödül para birimi Avios’a sorunsuz bir geçiş yaşayacak.

Privilege Club üyelerine, Avios’ta ki değişiklikle birlikte ödülleri biriktirmek ve yönetmek ve harcamalarda heyecan verici yeni yeniliklerden yararlanmak için daha da büyük fırsatlar sağlanacaktır. Buna ek olarak, üyeler kazanılmış ödül bakiyelerini koruyacak ve şu anda sahip oldukları geri ödeme fırsatlarından yararlanmaya devam edebilecekler. Daha fazla ayrıntı www.qatarairways.com/Avios ve daha fazlası gelecek ay Qatar Airways Privilege Club tarafından duyurulacak.

Qatar Airways Group İcra Kurulu Başkanı Akbar Al Baker şunları söyledi: “Qmiles’ten Avios’a geçiş, Privilege Club için çığır açan yeni bir dönemi işaret ediyor ve devamlı üyelerimizin sektördeki en ilgi çekici üye ağına ve en büyük ortak portföyüne katılmalarını sağlıyor.Dünyanın En İyi Havayolu şirketi olan Qatar Airways, üyelerimiz için benzersiz dünya standartlarında deneyimler yaratmak için heyecan verici dijital yeniliklerin benimsenmesiyle sadakati yeniden tanımlamaya devam ediyor. Değerli üyelerimizi hem sahada hem de saha dışında ödüllendirmenin daha da fazla yolunu araştırırken, önümüzdeki haftalarda bu heyecan verici değişimin daha fazla ayrıntısını paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.”

IAG Loyalty, Avios para biriminin sahibi ve yönetimi. IAG Loyalty CEO’su Adam Daniels şunları söyledi: “Qatar Airways, Avios’un gücünü inandı. Avios’ı benimseyerek müşterilerine daha geniş bir fayda yelpazesi sunabilecek ve iş geliştirme hedeflerini destekleyebileceklerdir. Üye sayımızdaki liderliğimizi genişletirken, Avios’un küresel erişimini artırırken ve ortaklık stratejimizi daha da inşa ederken IAG Sadakati için heyecan verici bir adım.”

Avios, British Airways Executive Club, AerClub, Iberia Plus ve Vueling Club tarafından kullanılan küresel sadakat para birimidir ve yakında yeni Qatar Airways Privilege Club para birimi olacaktır. Mevcut programları sayesinde Avios, havacılık, seyahat, eğlence, alışveriş ve finansal hizmetler de dahil olmak üzere geniş bir tüketici sektörü karışımında toplanabilir. IAG Loyalty şu anda American Express, Nectar, Avis Budget Group ve Marriott gibi 200’den fazla önde gelen global marka ile iş birliği yapmaktadır. IAG Loyalty ve Qatar Airways, ortaklıktan yeni müşteri avantajlarının yanı sıra önümüzdeki aylarda dünya çapında Avios kazanmanın ve toplamanın daha fazla yolunu tanıtmak için çalışıyor.

Privilege Club son zamanlarda kademe statüsünü genişleterek değerli üyelerinin sadakatini onurlandırdı. Bu girişim, kademe statüsü Aralık 2021 ile Aralık 2022 arasında yenilenmesi gereken tüm Gümüş, Altın ve Platinum üyelerine fayda sağlar. Bu üyelerin katılım geçerliliği otomatik olarak 31 Aralık 2022’ye uzatıldı.

Buna ek olarak, havayolunun üyelik programı, üyelere Avios kazanma fırsatlarının artmasını sağlamak için geçen yıl boyunca birden fazla ortaklık başlattı. Privilege Club üyeleri Qatar Airways, oneworld® havayolu ortakları ve diğer havayolu ortaklarının yanı sıra bir dizi finansal ve yaşam tarzı ortağıyla uçarken Avios kazanabilirler. Avios, ödül uçuşları, kabin yükseltmeleri, ekstra bagaj ve çok daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli ödüller için kullanılabilir.

Qatar Airways Privilege Club, FIFA Dünya Kupası Katar 2022’nin™ Resmi Sık Uçan Yolcu Programıdır ve yakın zamanda üyeler için ödüllendirici fırsatlarla merakla beklenen turnuva için bir yıllık geri sayıma başladı.

Facebook ile Yorum Yapın

Diğer Haberler

Uzay çöpleri 60 yıllık tarihiyle şaşırtıyor!

Uzay şimdilik henüz gizemini koruyan bir şey olsa da alçak uzay olarak kabul edilen dünya görüngesi bugün erişim alanımız dahilinde. Uydular, uzay araçları, uzay...

Bilal Sarı: Tiger Meet 2015’den Kalanlar

NATO’ya bağlı ülkelerin hava kuvvetlerine mensup “kaplan filo”lar her yıl farklı bir ülkenin ev sahipliğinde bir araya geliyorlar. 2015 yılında ev sahipliği sırası Türk...

Benzer Haberler

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı 2024 yılı Nisan ayına ait hava yolu uçak, yolcu ve yük istatistikleri açıklandı

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürlüğü, Sivas Nuri...

FAA’den, United ve American Airlines filosundaki 300 Boeing uçağı için hayati uyarı!

 DailyMail.com'un özel haberine göre, FAA bu yılın başlarında Boeing jetlerindeki olası bir kusuru gidermek...

Acil çıkış koltuğu talimatlarına uymayı reddeden yolcu tutuklandı

Bir Frontier Airlines yolcusu, acil çıkış sırasındaki koltuk talimatlarına uymayı reddetmesinin ardından Charlotte Douglas...

Adnan Menderes Havalimanı 2024 yılı Nisan ayına ait hava yolu uçak, yolcu ve yük istatistikleri açıklandı

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürlüğü, İzmir Adnan...

Türk Hava Yolları (THY) 2024 yılı 1. çeyrek bilançosunu açıkladı

Türk Hava Yolları A.O. (THYAO), 01.01.2024 – 31.03.2024 döneminde toplam 6.931.000.000 TL net kar açıkladı....

Türk Hava Yolları 01.01.2024-31.03.2024 Dönemi Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu Yayınlandı

Türk Hava Yolları, KAP'a yaptığı bildirimle, 01.01.2024-31.03.2024 Dönemi (1.Çeyrek) Yönetim Kurulu Faaliyet Raporunu yayınladı.Rapor...

THY’den 91’inci kuruluş yıldönümü için özel uçak heykeli

Türk Hava Yolları (THY), 91'inci kuruluş yıldönümü için "Türkiye'nin Kanatları" isimli özel bir uçak...

Mardin Prof. Dr. Aziz Sancar Havalimanı 2024 yılı Nisan ayına ait hava yolu uçak, yolcu ve yük istatistikleri açıklandı

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürlüğü, Mardin Prof....