Cuma, Mart 1, 2024
Ana SayfaSivil HavacılıkEurowings’ten Yeni Uygun Maliyetli Seyahat Paketleri

Eurowings’ten Yeni Uygun Maliyetli Seyahat Paketleri

Eurowings, kapsamlı bir turizm markasını hayata geçirerek ilerlemesini sürdürüyor.

Eurowings, Tropo işbirliği ile yeni tatil markası ‘Eurowings Holidays’i 6 Mart 2017’de hizmete sundu. Bu kapsamda, yüksek kaliteli uygun maliyetli gezi paketleri makul fiyatlarla tüketicilere sunulmaya başlandı.

Misafirler, Eurowings web sitesinin daha kapsamlı bir seyahat portalı haline gelmesine katkı sağlayan www.eurowings.com/holidays adresi üzerinden rezervasyonlarını yapabiliyorlar. Tekliflerin toplanması ve işlenmesi süreci Hamburg’taki deneyimli tur operatörü Tropo tarafından gerçekleştiriliyor. Hali hazırda Eurowings Holidays, tamamı Holidaycheck’de en az yüzde 70 tavsiye oranına sahip 15.000’in üzerinde otel alternatifini ziyaretçilerine sunuyor. Lansmana, Mart 2017’de ProSiebenSat.1 grubu kanalları üzerinden üç haftalık TV kampanyası eşlik edecek.

Eurowings Genel Müdürü Oliver Wagner: “Yeni seyahat portalımız sayesinde müşterilerimiz için daha cazip seçenekler sunuyoruz. Eurowings ile artık yalnızca uygun maliyetli ve yüksek kaliteli uçuşlar değil aynı zamanda tam bir seyahat rezervasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Eurowings Holidays ile seyahat ederken, cazip uçuş tekliflerimiz Avrupa’da ve dünyada yaklaşık 150 destinasyonu kapsıyor. Eurowings uçuşlu tatil rezervasyonları, başka hiçbir yerde daha uygun maliyetli sunulmuyor. Biz, uçuş tekliflerimizin çıkış noktasına güveniyoruz: Müşteri yalnızca gerçekten ihtiyacı olan için ödeme yapıyor. Misafirler ayrıca, rezervasyon sırasında ek hizmetlerden de yararlanabiliyorlar”.

Tropo Genel Müdürü Julius Kirscheneder: “Eurowings ile çalışmayı dört gözle bekliyoruz. Eurowings uçuş teklifleri ile Tropo hizmet kombinasyonu sonucunda ortaya çıkan e-ticaret yeteneği, yolculara gerçek bir katma değer vaat ediyor: Profesyonel olarak hazırlanmış, uygun maliyetli, yüksek kaliteli paket turlar sunuluyor”.

Eurowings Holidays programı, hareketli metropollerde kısa şehir gezilerinin yanı sıra dünyanın en güzel tatil destinasyonlarında uzun seyahatleri de içeriyor. Eurowings’in, en uygun maliyetli paket seyahatler için sunduğu özel uçuş tarifelerini incelemek isteyen misafirler, www.eurowings.com/holidays adresini ziyaret edebilirler. Ayrıca Eurowings Holidays misafirleri, 23 kg’a kadar ücretsiz bagaj hakkı gibi avantajlardan da yararlanabiliyor. Bununla birlikte, sektörün en etkili ödül programlarından biri olan Boomerang Club’ın üyeleri 1 Avro başına 1 mil kazanıyor.

Kendi operatör markasını kurmak, Eurowings’in büyümesindeki bir sonraki kilometre taşını ifade ediyor. Lufthansa grubunun hızla büyüyen havayolu, uygun fiyatlı doğrudan uçuşların lider sağlayıcısı olmayı hedefliyor. Uçuşların yanı sıra gelecekteki seyahat paketleri de, Eurowings markasına giderek artan ilgiden yararlanacak. Havayolu, kendi operatör markasını kurmanın yeni müşteri gruplarına hitap edecek eksiksiz teklifler sunmanın ideal bir aracı olduğunu ifade ediyor.

Facebook ile Yorum Yapın

Diğer Haberler

Atatürk Havalimanı 30 Dakika Hava Trafiğine Kapandı

İstanbul'da gece saatlerinde Atatürk Havalimanı 30 dakika uçuş trafiğine kapatıldı, uçaklar Ankara, Antalya ,İzmir ve Çorlu Havalimanlarına yönlendirildi İstanbul'da gece etkisini gösteren yoğun tipi ve...

1 Milyon Yolcu Barajına Dayandı

Alanya Gazipaşa Havalimanı, 2014 yılına oranla yüzde 26 büyüdü. 2014 yılında 726 bin 201 olan yolcu sayısı 2015'te 912 bin 233 kişi olduAlanya Gazipaşa...

Benzer Haberler

IATA’ya göre uçuş için en emniyetli yıl 2023

Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği (IATA), küresel havacılığa yönelik 2023 Yıllık Emniyet Raporunu yayınladı . Havacılık, "şimdiye kadarki...

Air New Zealand niçin özür diledi?

Air New Zealand, içlerinden birine kanser teşhisi konulan iki ABD'li turistten uçuşlarını değiştirmeleri için...

Kalite sorunu: FAA Boeing’den 90 gün içinde kalite planı sunmasını talep ediyor

27 Şubat Salı günü FAA genel merkezinde gün boyu süren bir EMNİYET tartışması sırasında...

Van Ferit Melen Havalimanı 2024 yılı Ocak ayına ait hava yolu uçak, yolcu ve yük istatistikleri açıklandı

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürlüğü, Van Ferit...

Pegasus Hava Yolları yüzde 388 oranında bedelsiz sermaye artışına gidiyor

Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş. (PGSUS) tarafından 28 Şubat 2024 tarihinde bedelsiz sermaye artırımı kararı...

Esenboğa Havalimanı 2024 yılı Ocak ayına ait hava yolu uçak, yolcu ve yük istatistikleri açıklandı

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürlüğü, Ankara Esenboğa...

İGA İstanbul Havalimanı Küresel Havacılık Eğitiminin Merkezi Olmayı Hedefliyor

Havacılıkta eğitimli ve nitelikli insan kaynağına ihtiyaç konusunu titizlikle ele alan İGA İstanbul Havalimanı,...

Kayseri Havalimanı 2024 yılı Ocak ayına ait hava yolu uçak, yolcu ve yük istatistikleri açıklandı

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürlüğü, Kayseri Havalimanı’nın...