Cuma, Haziran 14, 2024

BU HAFTA İLK 5 HABER

Benzer Haberler

Pasaklı Yolcular Uçağı Bu Hale Getirdiler

Ercan’a inen uçakta görenleri hayrete düşüren çöp manzarası! Lefkoşa Ercan Havalimanına inen bir uçak içerisinde koltuklar üzerine ve yerlere atılan çöpler dikkat çekti.

Lefkoşa Ercan Havalimanına iniş yapan bir uçakta karşılaşılan manzara, bu kadarına da pes dedirtti. Uçağın Ercan’a inmesiyle birlikte koltuklar ve yerlere umarsızca atılan çöpler dikkat çekti.

En temel temizlik ve medeniyet kurallarının dahi yok sayıldığı uçuşta bazı yolcular tükettikleri içeceklerin boş kutularını, uçakta bulunan dergi ve bilgilendirici kağıtları ve kullanılan ıslak mendil kağıtlarını oturdukları koltuklara ve yerlere atarak uçaktan ayrıldılar.

Kıbrıs Postası’nda yer alan habere göre, çöplerini yerlere ve uçağın koltuklarına atarak uçaktan inen bazı yolculara uçakta bulunan diğer yolcular tepki gösterdi. Pegasus Havayollarına  ait uçakta yaşanan ve sosyal medyada da paylaşılan ve büyük tepki alan çöp olayıyla ilgili olarak vatandaşlar bu çağda böylesi bir davranış tarzını izah etmekte ve anlamakta zorlandıklarını belirttiler.

Facebook ile Yorum Yapın

ÇOK OKUNANLAR