Türkiye’nin lider, dünyanın önde gelen e-ticaret platformlarından Trendyol, iş ortağı olan satıcılarına indirimli ve avantajlı teklifler sunduğu Trendyol Çözüm Ortağım uygulaması ile ayrıcalıklar sağlamaya devam ediyor. Trendyol, son kampanyası ile satıcıların seyahat ihtiyaçlarında da   yanlarında olurken, 31 Ağustos’a kadar İGA İstanbul Havalimanı hizmetlerinde yüzde 40’a varan indirimler sunuyor. 

Trendyol, satıcılarına e-ticaretten sosyal ihtiyaçlarına kadar ihtiyaç duyabilecekleri tüm çözümlere indirimli tekliflerle ve ek avantajlarla sahip olabilecekleri Trendyol Çözüm Ortağı uygulaması ile ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor.

Trendyol satıcıları İGA İstanbul Havalimanı hizmetlerinden yüzde 40’a varan indirimlerden yararlanabilecek. Kampanya 31 Ağustos 2022 tarihine  kadar satıcıların kullanımına açık olacak.

Satıcıların yararlanabileceği hizmetler arasında ise;

  • Zamanı en iyi şekilde değerlendirmesi için vale otopark hizmetinde yüzde 20 indirim
  • Uçak biniş kapısına rahatlıkla ulaşım için İç ve Dış Hatlar Buggy shuttle servis hizmetinde yüzde 20 indirim
  • Uçuş öncesi daha keyifli vakit geçirmek için İç Hatlar Lounge hizmetinde yüzde 40  indirim
  • Ayrıcalıklı hizmetleri günlük paket halinde almak isteyen satıcılar için ise   Hızlı Geçiş, öncelikli Check-in, Lounge ve Buggy hizmetlerinin bir arada olduğu İGA Pass Daily yüzde 10 indirim
  • 7-12 yaş arasındaki çocuklar için kullanılabilecek İGA Pass Daily Kids paketinde de yüzde 10 indirim hakkı bulunuyor.

 

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.