Pakistan, 15 Kasım’da kapılarını açacak IDEAS Fuarı’na ev sahipliği yaparken en önemli katılımlardan biri de Türk Havacılık ve Uzay Sanayii (TUSAŞ) tarafından gerçekleştirilecek. Bölgede önemli projeleri takip eden TUSAŞ, bu fuar ile aynı zamanda başlattığı mühendislik çalışmalarının kapsamını da genişletmeyi hedefliyor.

Karaçi’de açılacak ve bu yıl 11’incisi yapılacak IDEAS (International DefenceExhibition and Seminar), aynı zamanda yabancı katılımla da dikkat çekiyor. Fuara 45 ülke katılıyor.

Pakistan ile son dönemde birçok iş birliğine imza atan Türk Havacılık ve Uzay Sanayii iş geliştirme faaliyetleri kapsamında ürünlerinin tanıtımına ve şirketin faaliyet alanlarına yönelik standını ziyaret edecek olan heyetlerle görüşmeler gerçekleştirmeyi hedefliyor.

Savunma Sanayii Başkanlığı’nın koordinasyonunda milli katılım ile gerçekleştirilecek fuarda Türk Havacılık ve Uzay Sanayii, bölgesel iş geliştirme çalışmalarına bir yenisini daha ekliyor. Şirket birçok alanda ortak çalışmalar gerçekleştiği bölge ülkelerinden ziyaretçilerin katılım sağlayacağı fuar kapsamında T129 ATAK, GÖKBEY, ANKA, AKSUNGUR, SMALL-GEO ve GÖKTÜRK-Y modelleri başta olmak üzere platformlarını ziyaretçilerle buluşturacakHall 2-B05 no’lu stanttaziyaretçileri ağırlayacak olan şirket, potansiyel iş birlikleri için Asya ülkeleri başta olmak üzere, fuara katılacak olan heyetlerle bir araya gelecek.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.