Havacılık sektöründe marka iletişimi üzerine değerlendirmelerin, sektörün önde gelen isimleri tarafından mercek altına alındığı YER GÖK PR kitabının lansman toplantısı, geçtiğimiz Aralık ayında İstanbul’da gerçekleştirilmişti.

Editörlüğünü Maltepe Üniversitesi Halka İlişkiler Bölüm Başkanı Dr. Meltem Çiçek’in yaptığı kitabın yazarları ise, Maltepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şahin Karasar, Pegasus Hava Yolları CEO’su Mehmet T. Nane, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Kurumsal İletişim Direktörü Canan Soysal, A.Hakan ARSLAN, Dr. Nevin ÇOLAK, Onursal ÜNAL, Nuran KARAAĞAOĞLU, Barış Fındık, Kemal HELVACIOĞLU ve Dr. M.Hasan UNCULAR.

Havacılık alanının başarılı çalışmalarını, marka ve itibar yönetimi ekseninde sektörün duayenlerinin kaleminden anlatan bu kitap; iletişimin ve liderin rolünden başlamak suretiyle sektör ve akademi iş birliği, dijital havayolu olmak, krizleri doğru yönetmek ve duyguları ağırlamak üzerine geniş bir yelpazede havacılık sektörünü masaya yatırıyor.Huzurlu yuvanızın penceresinden arkanızdan el sallayan sevdiklerinizin hissettirdiği güveni duyabildiğiniz bir havaalanından/havayolundan “uçuyorsanız” eğer, biliniz ki bu gerçek bir yolculuktur.

Bu seyahatte, yolcu etmenin de yolcu olmanın da tadı başkadır.  İşte YER GÖK PR kitabının yazarları yani sektörün duayenleri hepimize; güvenli, huzurlu, mutlu “gerçek” bir yolculuğun nasıl inşa edildiğini öğretiyor.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.