Hintli bir çiftin kısıtlama kurallarından kaçınmak için bir uçakta 160’tan fazla misafirle havada bir düğün düzenlediği bildirildi .

 Rakesh ve Dakshina olarak bilinen çift, Hindistan’ın Madurai şehrinden kiralık bir uçuş rezervasyonu yaptıktan sonra Pazar günü arkadaşları ve ailesiyle SpiceJet uçağında evlendi . 

Boeing 737’de 160’tan fazla misafir vardı. 

Uçağın kalktığı Tamil Nadu eyaleti, şu anda düğünler 50 misafirle sınırlı.

Havaalanı yetkilileri de, çiftin evlenmek istediği Madurai Meenakshi Amman Tapınağı’nın hemen üzerinde gerçekleşen işlemlerden habersiz olduğunu açıkladı.

Kutlamaların film ve fotoğrafları sosyal medyada yayınlandı. İnsanlara boyunlarında çiçekler olan ve özçekim yapanları gösteriyordu.

Sivil havacılık kurallarına aykırı olarak, neredeyse hiçbiri maske takmıyor ve sosyal mesafe kuralları açıkça görmezden geliniyor. 

Spicejet sözcüsü, ‘Acente ve misafir yolculara, seyahat boyunca hem havaalanında hem de uçakta Covid yönergelerine göre izlenecek sosyal mesafe ve güvenlik normları hakkında hem yazılı hem de sözlü olarak ayrıntılı bilgi verildi. ‘Tekrarlanan taleplere ve hatırlatmalara rağmen, yolcular Covid kurallarına uymadı, ancak havayolu kurallara göre uygun önlemleri alıyor’ dedi.  

 

Hintli bir çiftin, kilitlenme kurallarından kaçınmak için bir uçakta 160'tan fazla misafirle havada bir düğün düzenlediği bildirildi.

 

 

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.