Pegasus Hava Yolları; Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Eindhoven ve Kazablanka’ya direkt uçuşlarını başlatarak uçuş ağını genişletmeye devam ediyor.

Türkiye’nin dijital hava yolu Pegasus, uçuş noktalarını artırmaya devam ediyor. Hollanda’daki 3. uçuş noktası olacak Eindhoven’a 29 Haziran 2019 tarihi itibariyle Sabiha Gökçen’den direkt seferler başlatacak olan Pegasus; yine Sabiha Gökçen’den Fas’ın en büyük şehri olan Kazablanka’ya ise 8 Temmuz 2019 itibariyle uçmaya başlayacak. Yeni Sabiha Gökçen-Eindhoven hattının biletleri 59,99 USD’den, Sabiha Gökçen-Kazablanka hattının biletleri ise 149,99 USD’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Pegasus’un Sabiha Gökçen Havalimanı-Eindhoven uçuşları, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Eindhoven Havalimanı’na Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri saat 10:30’da; Eindhoven Havalimanı’ndan Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise yine aynı günler saat 13:50’de düzenlenecek. Sabiha Gökçen Havalimanı-Kazablanka uçuşları, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Kazablanka Muhammed V Uluslararası Havalimanı’na Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri saat 20:50’de; Kazablanka Muhammed V Uluslararası Havalimanı’ndan Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan’na ise Pazartesi, Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri saat 00:45’te düzenlenecek.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.