Pegasus Hava Yolları, biletlerini 20-22 Ocak tarihleri arasında alan tüm misafirlerine, 21 Şubat 2017 – 22 Haziran 2017 arasında yurt dışına yapacakları tüm uçuşlarda %20 indirimli fiyatlarla uçma fırsatı sunuyor.

Pegasus Hava Yolları, biletlerini 20-22 Ocak tarihleri arasında alan misafirlerine 21 Şubat 2017 – 22 Haziran 2017 arasında yurt dışına gerçekleştirecekleri tüm uçuşlarda %20 indirimli uçma fırsatı sunuyor. Pegasus’un indirim kampanyasıyla tüm misafirler, toplam 40 ülkedeki 101 noktasında gerçekleştirecekleri iş, aile ve akraba ve diğer ziyaretleri için son derece düşük maliyetli uçak biletlerinden faydalanabilecek ve tatillerini geçirebilecek.

Kampanyadan yararlanmak isteyenler, biletlerini 20-22 Ocak tarihleri arasında 3 gün boyunca www.flypgs.com ve Pegasus Mobil Uygulamalarından satın alabilecek. Kampanyalı biletlerin uçuşları ise 21 Şubat 2017 – 22 Haziran 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Pegasus Plus’a üye olmayan misafirler de biletlerini almadan önce www.flypgs.com/plus/ adresinden veya Mobil Uygulama üzerinden kampanyadan faydalanabilir.

Pegasus’un sefer bilgilerine ve kampanya detaylarına https://www.flypgs.com/kampanyalar üzerinden ulaşılabilir; flypgs.com’da yer alan Etkinlik Takvimi ile gidecekleri yerde gerçekleştirilen tüm etkinlikleri inceleyerek tatillerini daha renkli hale getirebilirler.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.