Çarşamba, Temmuz 24, 2024

BU HAFTA İLK 5 HABER

Benzer Haberler

Hitit, IATA Havayolu Perakendeciliği Olgunluk Endeksi’nde (ARMI) Dünya Lideri!

Hitit, IATA Havayolu Perakendeciliği Olgunluk Endeksi’nde (ARMI) Dünya Lideri!

Havacılık endüstrisinde yeni döneme damgasını vuran ve IATA tarafından kurgulanan “Teklif ve Sipariş Yönetimi ile Perakendecilik” vizyonunun temelini IATA NDC v21.3 teknoloji standartları oluşturuyor.

HİTİT’ten yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı;

IATA tarafından rutin olarak kamuya açıklanan son veriler ışığında bu alanda 34 puan alan Hitit, 24 puandaki en yakın rakibini açık ara geride bırakarak, dünya sıralamasında liderlik koltuğuna oturdu.

Hitit’in Crane çözümlerinin, endüstriye yön veren bu yenilikçi teknolojiler konusunda sektördeki en geniş kabiliyetlere sahip olduğu böylece tescillendi. Yakın dönemde bu alanda daha da fazla yeni işlevler geliştirerek, Hitit teknolojisinin farkını küresel arenada göstermeye devam edeceğiz.

Havacılığın ve teknolojinin buluştuğu nokta

Hitit, 1994 yılında, havacılık endüstrisindeki uzun yıllara dayalı tecrübeleri ile sektördeki eksikliklerden yola çıkarak çok daha yenilikçi bir teknolojiyi üretebileceklerine inanan iki kadın yönetici tarafından kuruldu. Yerli beyin gücüne ve bu toprakların yaratıcılığına olan inançlarını, üretken ve gün geçtikçe büyüyen bir ekiple perçinleyen Hitit, 30 yılı aşkın bir süredir gelişimi ve değişimi hedefleyen havacılık ve seyahat endüstrisi aktörleri için; çözüm odaklı, akıllı, güvenilir ve yaratıcı servis ve çözümler sağlamaktır. Havacılık ve seyahat sektörlerinin akıllı teknolojilerle sürdürülebilirliğini sağlamak için kendini bir rol model olarak konumlandıran Hitit, alanında dünyanın en büyük üçüncü teknoloji firmasıdır.

 

 

 

Facebook ile Yorum Yapın

ÇOK OKUNANLAR