SunExpress Fotoğraf Yarışmasından sürpriz hediye kazanma şansı!
 5 Aralık 2016 – 7 Aralık 2016 tarihleri arasında sürecek yarışmada,manşet fotoğrafının kaç yılında çekildiğini sosyal medya hesaplarındaki yorumlarda paylaşan takipçilerden  doğru yanıtı veren şanslı 5 kişi sürpriz hediyeler kazanacak.
Şirketten yarışma ile ilgili yapılan açıklama şöyle:
1. SunExpress Fotoğraf Yarışması, 5 Aralık 2016 – 7 Aralık 2016 tarihleri arasında www.instagram.com/sunexpress , www.facebook.com/SunExpressTurkiye ve www.twitter.com/SunExpress adresi üzerinden yapılacaktır.
2. Bu yarışmaya Instagram, Facebook ve Twitter hesabınız ile katılabilirsiniz.
3. İlgili tarihler arasında SunExpress Facebook & Instagram & Twitter hesaplarında doğru cevabı yorum olarak paylaşanlar arasından www.randomresult.com üzerinden belirlenecek 5 kişi sürpriz hediyeleri kazanma şansı yakalayacaktır.
4. Yarışma 7 Aralık 2016, saat 21.00’e kadar devam edecektir.
5. Kazanan kişiler 08.12.2016 tarihinde saat 17.00’de www.facebook.com/SunExpressTurkiye sayfasında ve www.instagram.com/sunexpress sayfasında açıklanacaktır. Kazananların bir sonraki maddede (6) istenilen bilgileri en geç 15 Aralık 2016 tarihine kadar iletmeleri beklenir.
6. Kazanan katılımcılardan hediyeden yararlanabilmek için katıldıkları yarışmanın ismini, isim, soyad, adres ve telefon numarası bilgilerini hatasız olarak SunExpress’in Instagram ve Facebook hesaplarına mesaj olarak iletmesi beklenir. Bilgilerin hatalı ya da eksik paylaşımı söz konusu olduğunda, yarışmacılar hediye haklarından muaf tutulacaktır.
7. Kullanıcının gizlilik ayarlarından ötürü kaynaklanan içerik görüntüleme sorunlarından SunExpress sorumlu değildir.
8. SunExpress, önceden haber vermeksizin yarışmayı durdurma, değiştirme ve yarışmada hediye verilecek ödülü değiştirme hakkını saklı tutar.
9. Yarışmaya katılan herkes, geçen şartları kabul etmiş sayılır.
10. Kazanan kişilere hediyeleri kargo yoluyla gönderilecektir. Kullanıcının iletişim ve adres bilgilerini eksik, hatalı ya da bu bilgilerin iletilmesi için katılım koşullarında belirtilen tarihler dışında iletmesi ve hediyenin kazanana bu sebeple iletilememesi durumunda SunExpress herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
11. SunExpress çalışanları ve çalışanların birinci derece yakınları yarışmaya katılamaz, katılmış olsalar dahi hediyeden faydalanamaz.
12. Yarışmaya sadece Türkiye’den yapılacak katılımlar dikkate alınacaktır.
13. Bir kişi birden fazla paylaşımla katılarak şansını artırabilir ama birden fazla ödül kazanamaz.
14. 18 yaşından küçükler yarışmaya katılamazlar, katılsalar dahi ödül kazanamazlar
Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.